fbpx

Strony internetowe, które działają jak magnes.

Przyciągaj klientów jak nigdy wcześniej.

Kim jesteśmy?

Co robimy?

Chcesz wiedzieć, jak możemy Ci pomóc? Sprawdź poniżej.

Konsultacje

Póki co, zapomnijmy o technicznych, nudnych detalach i skoncentrujmy się na tym, co najważniejsze: co chcesz osiągnąć dzięki obecności w internecie?

Strategia

Jeśli masz już cel, możemy zacząć tworzyć strategię wykorzystania strony do osiągnięcia tego celu. Co powinna zawierać? Kim są Twoi klienci, i jak powinieneś z nimi rozmawiać?

Projektowanie & Tworzenie

Wiedząc, jaki jest cel i mając strategię potrzebną do jego osiągnięcia, możemy w końcu zająć się łączeniem pikseli i linijek kodu. To czas na to, by znaleźć balans pomiędzy efektywnością a efektownością strony.

Wsparcie & Zarządzanie

Twoja strona jest już gotowa, butelka szampana dawno otwarta (albo nawet pusta!), ale na tym nasza pomoc się nie kończy. Traktujemy każdą stronę jak roślinę, którą trzeba się zająć.

Co zrobiliśmy?

(Niekoniecznie) losowo wybrane strony, które stworzyliśmy. Podobają Ci się?

Dlaczego my?

Dalej nie masz pewności? Nie szkodzi. Aby pomóc Ci w podjęciu decyzji, przygotowaliśmy listę dziesięciu korzyści ze współpracy z nami. Jeśli to Cię nie przekona, może czas na piwo? 😉

Odpowiedzialność i rzetelność

Stawiamy na jakość, a nie na ilość, dlatego nie bierzemy dodatkowych zleceń, jeśli nie mamy czasu na ich realizację. Takie podejście pozwala nam na koncentrację na maksymalnie kilku projektach w jednym czasie i dostarczaniu ich na czas. Poza tym, jeśli coś pójdzie nie tak, wiemy co i jak to naprawić.

Konsultacje

To będzie pierwszy etap naszej współpracy. Omówienie takie tematy jak idealny klient, konkurencja, Twoja przewaga nie musi być nudne! Poza tym, porozmawiamy o Twojej obecności w Internecie i jak możesz czerpać z niej jak najwięcej korzyści.

Strategia content marketingowa

Dobrze zaprojektowana i zorientowana na cel strona internetowa jest jak magnes dla klientów. Mimo to, będziesz potrzebował treści dobrej jakości, by ten magnes działał jak należy. Aby to zrobić, doradzimy Ci jak tworzyć treści, które przyciągają, angażują i sprzedają.

Zgodność z RODO

Wciąż nie wiesz, o co chodzi z tym całym RODO? Nie martw się. Upewnimy się, że strona Twojej firmy spełnia wymagania ujęte w ustawie. Warto jednak pamiętać, że to proces, a nie jednorazowe działanie.

Zorientowanie na cel

Zanim zaczniemy pracę, wspólnie zdefiniujemy cel, jaki ma zostać osiągnięty. Tylko wtedy będziemy wiedzieć, czy osiągnęliśmy sukces. Poprzez sukces natomiast rozumiemy, np. zamianę użytkowników w klientów.

Optymalizacja i rozwój

Proces tworzenia strony internetowej nigdy nie powinien się skończyć. Zawsze jest coś do poprawy. Dzięki analityce webowej oraz wskazówkom od użytkowników i klientów, możemy znaleźć słabe punkty i zamienić je w mocne.

Zarządzanie

Aktualizacja wtyczek, zdjęcia wysokiej rozdzielczości, zmiany algorytmu Google'a... Wszystkie te rzeczy wymagają Twojej uwagi, jeśli chcesz, by strona internetowa funkcjonowała jak najlepiej. Tak, możemy to zrobić za Ciebie.

Bezpieczeństwo

Wirusy są jak ninja – atakują znikąd wtedy, gdy się ich nie spodziewamy. Na szczęście dla Ciebie, znajomość sztuk walki nie jest potrzebna, by je przegonić. A nawet, jeśli nasza ochrona zawiedzie... Od czego są backupy?

Wsparcie

Wiedza techniczna lub ta dotycząca WordPressa nie jest konieczna. Jeśli chcesz dokonać jakiejś zmiany lub nawet nauczyć się, jak możesz zarządzać stroną we własnym zakresie, wystarczy zapytać.

Analityka webowa

Jaki jest sens posiadania strony bez zbierania i analizowania danych o odwiedzających? Te dwie czynności pozwolą Ci lepiej zrozumieć Twoich klientów i poprawić współczynnik konwersji.

Kontakt

Zdecydowany na współpracę? Chcesz poznać wycenę? A może mikrofalówka przestała działać? Cokolwiek to jest, wyślij nam maila.

Czekamy!

© Copyright 2019 by digiMORE.